Ana Menü

Çözüm Odaklı Kaliteli Hizmet

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed metus nisl, consectetur posuere tellus id, semper congue mi. In elementum nisi ut ligula aliquam, at varius tellus pharetra.

BİZE ULAŞIN

Hakkımızda

bizi tanıyın

30 Yılı Aşkın Tecrübe

ÖZSAY SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK LTD.ŞTİ. 1989 yılından günümüze ülkemizde vergi ve sosyal güvenlik mevzuatı konusunda güncel mevzuatı takip ederek, müşterilerine artı değer katacak şekilde uygulayan bir mali müşavirlik şirketidir. 1991 yılından bu yana faaliyet göstermekte olan firmamız; farklı ve nitelikli hizmet sunarak, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutma anlayışıyla hareket etmektedir. Bir hizmet firması olarak; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek onların yararlanabilecekleri kaliteli hizmeti sunmak hedefindeyiz. Müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek adına kendini sürekli yenileyen bir personel yapısına sahip olan şirketimiz; çeşitli kurumlarca verilen eğitim ve geliştirme programlarına her zaman büyük önem vermektedir. Müşterilerimize sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket eden firmamız hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek değişikliklere en kısa sürede cevap verme esnekliğine sahiptir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarken kamusal sorumluluğumuz gereği mesleki kural ve hukuki mevzuatın emrettiği prensiplerden taviz vermeden görevimizi yürütmek ana prensibimizdir. Sektörel farklılıkların göz önüne alındığı firmaların ticari kararlara yön verecek sonuçların alınmasında teknik detay ve analizlerin alınmasında etkin ve kararlı uygulamalar yürüten bir iş anlayışına sahip olarak çalışmaktayız.

nasıl çalışırız?

Misyon ve Vizyonumuz

Şirketimiz farklı ve kaliteli hizmet sunarak,
müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket eder.

Farklı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri memnuniyetini en yüksek düzeyde tutma anlayışıyla hareket ederiz.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eder ve yararlanabilecekleri hizmetleri sunar.

Müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde kalitede hizmet sunabilmek için kendini sürekli yenileme eğitim ve geliştirme çabası içerisindeyiz.

Müşterilerimizin sistemli bir şekilde hizmet sunabilmek için belli bir plan dahilinde hareket ederiz ve hizmet süreci içerisinde meydana gelebilecek müşteri talep değişikliklerine en kısa sürede adapte olabilme esnekliği gösteririz.

Hizmet sürecinde müşterileri ile sürekli iletişim halinde olan mali müşavirlik büromuz, tüm aşamalarda müşterilerini eksiksiz bir şekilde bilgilendirir ve sürecin en iyi şekilde sonuçlandırılabilmesi için danışmanlık verir.

Hızlı bir iletişim anlayışına sahip olan büromuz mali mevzuttaki ve müşterilerimizin faaliyet konularındaki gelişmeleri günü gününe müşterilerimize ulaştırarak tedbir alabilmelerini ve faaliyetlerini yönlendirebilmelerini sağlarız.

Hizmet sürecinde herhangi bir problemin vukuu bulması halinde sorunun çözümünü müşteri ile sağlanan mutabakat doğrultusunda neticelendiririz.

Müşterilerimizin mali mevzuat konusundaki sorularını yanıtlamaya yönelik kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmeti veririz.

Müşterilerimizin vergisel danışmanlık ve mali yaklaşımlar ışığında, iç denetim uygulamaları, muhasebe sistemleri ve raporlama açısından standartların üzerine taşıyarak kârlı bir şekilde büyümelerine katkıda bulunmayı kendimize misyon olarak benimsedik.